Pochłaniacz ENDECO A1

DrukujE-mail
Do gazów i par organicznych. Pasuje do półmasek MASKPOL MP 12/5 G

Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Twoja cena brutto: 36,0 zł
Twoja cena netto: 29,27 zł
Udzielony rabat:
VAT: 6,7 zł
Jednostka miary:
para
Opis

Pochłaniacze po skompletowaniu z odpowiednio dobraną częścią twarzową stanowią indywidualny sprzęt ochrony układu oddechowego. Pochłaniacze tego samego typu i klasy należy kompletować z maską lub półmaską wyposażoną w łączniki puszkowe o wymiarze wewnętrznym zgodnym z wymiarami pochłaniaczy tj. średnica zewnętrzna ∅ 77,5 mm, wysokość 25 mm.

Czas przechowywania pochłaniaczy zamkniętych w opakowaniu fabrycznym: 4 lata

A1 (kolor brązowy) do gazów i par organicznych - w połączeniu z filtrem P2, chroni przed mikroskopijnymi kroplami aerozoli oraz parami rozpuszczalników i pestycydów np. podczas:

  • malowania natryskowego farbami wodnymi lub bazującymi na rozpuszczalnikach organicznych w otwartych, wentylowanych pomieszczeniach.
  • malowania przy pomocy pędzla lub wałka, odtłuszczania, mycia oraz prac z klejami.
  • rozpylania pestycydów,
  • mycia wysokociśnieniowego z dodatkiem środków myjących.

Masa pary około 110 gram

Bezpośredni użytkownicy powinni przejść szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie prawidłowego użytkowania półmaski. Konieczne jest zapoznanie się z instrukcją producenta półmaski oraz kartami charakterystyki stosowanych środków chemicznych.

Półmaska kompletowana z elementami oczyszczjącymi (filtry, pochłaniacze i filtropochłaniacze) nie zapewnia skutecznej ochrony w przypadku wystąpienia niedoboru tlenu w powietrzu tj., gdy jego zawartość w powietrzu jest niższa niż 17%.

Zobacz wykaz substancji chemicznych i zalecane typy pochłaniaczy

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.