Pochłaniacz ENDECO A1

Do gazów i par organicznych. Pasuje do półmasek MASKPOL MP 12/5 G
Pochłaniacz węglowy gazów i par organicznych Endeco A1 do półmasek przeciwgazowych Maskpol MP-12/5Pochłaniacz gazów i par organicznych Endeco A1 do półmasek przeciwgazowych Maskpol MP-12/5
Ocena:

Twoja cena brutto: 38,00 zł
Twoja cena netto: 30,89 zł
Udzielony rabat:
Jednostka miary:
para
Logo firmy ENDECO
Opis

Pochłaniacze po skompletowaniu z odpowiednio dobraną częścią twarzową stanowią indywidualny sprzęt ochrony układu oddechowego. Pochłaniacze tego samego typu i klasy należy kompletować z maską lub półmaską wyposażoną w łączniki puszkowe o wymiarze wewnętrznym zgodnym z wymiarami pochłaniaczy tj. średnica zewnętrzna ∅ 77,5 mm, wysokość 25 mm.

Czas przechowywania pochłaniaczy zamkniętych w opakowaniu fabrycznym: 4 lata

A1 (kolor brązowy) do gazów i par organicznych - w połączeniu z filtrem P2, chroni przed mikroskopijnymi kroplami aerozoli oraz parami rozpuszczalników i pestycydów np. podczas:

  • malowania natryskowego farbami wodnymi lub bazującymi na rozpuszczalnikach organicznych w otwartych, wentylowanych pomieszczeniach.
  • malowania przy pomocy pędzla lub wałka, odtłuszczania, mycia oraz prac z klejami.
  • rozpylania pestycydów,
  • mycia wysokociśnieniowego z dodatkiem środków myjących.

Masa pary około 110 gram

Bezpośredni użytkownicy powinni przejść szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie prawidłowego użytkowania półmaski. Konieczne jest zapoznanie się z instrukcją producenta półmaski oraz kartami charakterystyki stosowanych środków chemicznych.

Półmaska kompletowana z elementami oczyszczjącymi (filtry, pochłaniacze i filtropochłaniacze) nie zapewnia skutecznej ochrony w przypadku wystąpienia niedoboru tlenu w powietrzu tj., gdy jego zawartość w powietrzu jest niższa niż 17%.

Zobacz wykaz substancji chemicznych i zalecane typy pochłaniaczy

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
All rights reserved Copyright © 2014 - 2022 Centrum BHP "TO-RA"
Projekt i wykonanie: Marek Ostachowski

Ten serwis, tak jak większość innych, używa cookies i innych podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na to. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce prywatności. Czytaj więcej…

Wiem. Nie chcę tego czytać