Szkolenia BHP

Na terenie powiatu żywieckiego prowadzimy szkolenia BHP wstępne i okresowe dla wszystkich grup pracowniczych oraz szkolenia BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Szkolenia realizujemy w formie seminarium, kursu lub w formie samokształcenia kierowanego.

Po szkoleniu wydajemy stosowne zaświadczenie wymagane przez przepisy.

Szkolenia BHP prowadzone są przez wyspecjalizowanych fachowców posiadających wymagane uprawnienia, wiedzę oraz duże doświadczenie zawodowe.

Szkolenia prowadzimy w siedzibie Klienta lub w Żywcu przy ul. Dworcowej 23.

Koszt szkolenia BHP zależy od:

  • rodzaju szkolenia,
  • liczby szkolonych osób,
  • miejsca szkolenia.

Dalsze informacje i zgłoszenia pod nr tel. 504 322 757

lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warto wiedzieć:

Zgodnie z przepisami, szkolenie wstępne z BHP przeprowadza się po podpisaniu umowy z pracownikiem. Szkolenie BHP zalicza zalicza się do czasu pracy.

Szkolenie wstępne BHP ważne jest przez 1 rok, a w przypadku prac szczególnie niebezpiecznych przez 6 miesięcy. Przed upływem tego czasu należy przeprowadzić szkolenie okresowe BHP ważne przez 3 lata, a w przypadku prac szczególnie niebezpiecznych przez 1 rok. Szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych i kadry inżynierskiej ważne jest przez 5 lat.

Osoby zatrudniające pracowników, muszą przejść szkolenie BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami. Szkolenie to, ważne jest przez 5 lat.

All rights reserved Copyright © 2014 - 2024 Centrum BHP "TO-RA"
Projekt i wykonanie: Marek Ostachowski

Ten serwis, tak jak większość innych, używa cookies i innych podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki, oznacza zgodę na to. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce prywatności. Czytaj więcej…

Wiem. Nie chcę tego czytać